افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم روش های مختلف افزایش فالوور اینستاگرام را بررسی کرده و به نقاط قوت و ضعف هرکدام از این روش ها اشاره کنیم.

 

 

به طور کلی افزایش فالوور اینستاگرام می تواند به 2 صورت زیر انجام شود:

 

  1. روش تبلیغات مستقیم (یا روش سنتی)
  2. روش غیر مستقیم (یا روش های ابداعی و جدید)

 

 

 

 

روش تبلیغات مستقیم:

روش تبلیغات مستقیم همان روش سنتی تبلیغات می باشد. در این روش یک مطلب (شامل تصویر و متن) برای معرفی صفحه مورد نظر آماده می شود. سپس در صفحه های پر بازدید و یا صفحه هایی که از نظر محتوا نزدیک به صفحه مورد نظر می باشند انتشار داده می شود. با استفاده از این روش صفحه اینستاگرام شما در معرض دید طیف عظیمی از کاربران قرار می گیرد. در این میان، افراد علاقمند وارد صفحه شما شده و با فالو کردن صفحه شما باعث افزایش فالوور صفحه شما می شوند.

از ویژگی های این روش می توان به گستردگی مخاطبین اشاره کرد. صفحه شما با یک بار انتشار در یک صفحه پر مخاطب در معرض دید هزاران کاربر قرار خواهد گرفت.

از معایب این روش می توان به هزینه بسیار زیاد اشاره کرد. طبیعتا نمایش تبلیغ شما به تعداد زیادی از کاربران دارای هزینه زیادی خواهد بود. علاوه بر این نمی توان تعداد و زمان دقیقی برای افزایش فالوور اینستاگرام تعیین کرد.

 

 

 

روش غیر مستقیم:

افزایش فالوور اینستاگرام به صورت غیر مستقیم دارای چندین شیوه مختلف می باشد. برای نمونه می توان به فالوور ” فیک ” (Fake / غیر واقعی) اشاره کرد. فالوورهای فیک صفحه های اینستاگرامی هستند که توسط یک شخص یا یک ربات ساخته می شوند. بدین ترتیب تعداد هزاران صفحه اینستاگرام غیر واقعی توسط یک شخص تولید می شوند. سپس از طریق ربات های مخصوص به این صفحه ها دستور داده می شود تا همگی صفحه مورد نظر را فالو کنند.

مزیت افزایش فالوور اینستاگرام به صورت فیک این است که می توان در مدت زمانی کوتاه (مثلا یک روز) تعداد بسیار زیادی فالوور اینستاگرام (مثلا 10 هزار فالوور) را به صفحه مورد نظر اضافه کرد.

اما بزرگ ترین عیب این روش غیر واقعی بودن و غیر فعال بودن فالوور ها می باشد. این صفحه ها توسط هیچ کاربری استفاده نمی شوند. طبیعتا مطالب صفحه اینستاگرام شما توسط این فالوور ها اصلا دنبال نخواهد شد. اگر مطلبی در صفحه خود قرار دهید توسط این فالوور ها لایک نخواهد شد. همچنین دیر یا زود اینستاگرام این صفحه های تقلبی را شناسایی کرده و با حذف آن ها، تعداد فالوور های صفحه شما به طور ناگهان کاهش می یابد. در این صورت به اصطلاح صفحه اینستاگرام شما دچار ” ریزش ” می شود.

 

 

 

 

روش دیگری که برای افزایش فالوور اینستاگرام می توان اجرا کرد، افزایش فعالیت در اینستاگرام می باشد. شما با انتشار مطالب جدید در صفحه اینستاگرام خود و همچنین استفاده از هشتگ های پر مخاطب می توانید شانس دیده شدن خود را افزایش دهید. در کنار این فعالیت ها اگر فالو کردن افراد جدید را در دستور کار خود قرار دهید می توانید به سرعت فالوور های صفحه اینستاگرام خود را افزایش دهید.

رمز پیشرفت در اینستاگرام: انتشار مطالب جدید به صورت پیوسته و مداوم + استفاده از هشتگ های پر مخاطب + فالو کردن افراد جدید.

مزیت استفاده از این روش، افزایش فالوور اینستاگرام به صورت کاملا واقعی می باشد. فالوور هایی که از این طریق به صفحه شما اضافه می شوند، به مطالب شما علاقمند بوده و همیشه با اشتیاق آن ها را دنبال خواهند کرد. برای شما کامنت می گذارند، لایک می کنند و خودشان با فعالیتی که در صفحه شما انجام می دهند باعث جذب کاربران جدیدتر به صفحه شما خواهند شد.

اما بزرگ ترین عیب این روش این است که نیاز به صرف زمان زیادی دارد. زیرا فالو کردن افراد جدید (مخصوصا با توجه به محدودیت های اینستاگرام) بسیار وقت گیر خواهد بود.

 

 

 

آخرین روشی که برای افزایش فالوور اینستاگرام در این مقاله بررسی می شود، استفاده از ربات اینستاگرام است. مبنای کار ربات اینستاگرام فالو کردن افراد جدید است که در روش قبل بررسی شد. با استفاده از ربات اینستاگرام می توان یافتن کاربران جدید که تا حدودی علاقمند به موضوع صفحه اینستاگرام شما هستند را سرعت بخشید.

مزیت استفاده از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور این است که با انجام خودکار فالو به صورت 24 ساعته و در تمام طول هفته، افزایش فالوور اینستاگرام به صورت کاملا واقعی را برای شما به صورت خودکار انجام خواهد داد.

 

 

نتیجه گیری و جمع بندی:

تا اینجا 4 روش مختلف برای افزایش فالوور اینستاگرام بیان شد. اکنون به بررسی دقیق تر این روش ها می پردازیم. سپس برتری هر یک نسبت به دیگری را می سنجیم.

 

تبلیغات سنتی:

استفاده از تبلیغات به شیوه سنتی به منظور افزایش فالوور اینستاگرام ، روشی است که در آن هزینه نسبتا زیادی پرداخت می شود. اما تعداد فالوور های اضافه شده به هیچ عنوان قابل تضمین نبوده و عملا نمی توان تضمین کرد که با هزینه مثلا یک میلیون تومان چه مقدار فالوور واقعی و فعال از طریق تبلیغات به صفحه شما اضافه خواهد شد.

به نظر می رسد استفاده از این روش برای بدست آوردن اعتبار نتیجه بهتری دارد تا افزایش فالوور.

 

استفاده از فالوور فیک:

استفاده از فالوور های فیک به تنهایی هیچ کاربردی نخواهد داشت. تصور کنید یک صفحه اینستاگرام 100 هزار فالوور دارد. اما پست های آن نمی تواند حتی 500 عدد لایک بگیرد! در این صورت فیک بودن فالوورها خیلی توی ذوق خواهد زد! حالا تصور کنید شما ارائه دهنده محصول یا خدماتی هستید. قطعا 100 هزار نفر که هیچ سودی به شما نمی رسانند و حتی یک خرید از شما انجام نمی دهند برایتان عذاب آور خواهد بود! اگر به جای 100 هزار نفر فقط 100 نفر فالوور داشته باشید اما تمام این 100 نفر مشتری شما باشند، قطعا برای شما خیلی مناسب تر خواهد بود!

اما از طرف دیگر نمی توان انکار کرد که تعداد فالوورهایی که در بالای صفحه اینستاگرام نوشته می شود، تاثیر روحی مثبتی روی کاربران می گذارد. تصور کنید شما می خواهید ساعت مچی بخرید. قاعدتا از صفحه ای که 50 فالوور دارد خرید نمی کنید. و ترجیح می دهید که از صفحه دیگر که 50 هزار فالوور دارد خرید کنید!

پس به نوعی می توان گفت استفاده از فالوور فیک در کنار فالوورهای واقعی می تواند یک صفحه اینستاگرام قدرتمند بسازد.

 

افزایش فالوور اینستاگرام با روش فالو کردن:

روش سوم برای افزایش فالوور اینستاگرام، روش فالو کردن افراد جدید و انتشار مطالب با هشتگ های پر مخاطب است. شما وقتی کاربر جدیدی را فالو می کنید، آن شخص به صفحه شما آمده و پس از بررسی صفحه شما تصمیم می گیرد که از صفحه شما خوشش بیاید یا نه! اگر خوشش بیاید قطعا صفحه شما را فالو می کند. در این صورت شما توانسته اید با انجام یک فالوی جدید، یک فالوور جدید جذب کنید!

قطعا این روش اگر بخواهد به صورت دستی انجام شود بسیار زمان بر و طاقت فرسا خواهد بود. چرا که محدودیت های اینستاگرام اجازه انجام فالو به تعداد زیاد و در مدت زمان کم را به کاربر نخواهند داد.

اما راه چاره ای برای این معضل پیدا شده که آن استفاده از ربات اینستاگرام است!

 

ربات افزایش فالوور اینستاگرام:

ربات اینستاگرام دقیقا از همان روش فالو کردن افراد جدید استفاده می کند. با این تفاوت که تمام فعالیت ها به صورت خودکار و اتوماتیک برنامه ریزی شده اند. تنها کافی است زمینه فعالیت صفحه اینستاگرام خود را به ربات اینستاگرام معرفی کنید تا برای شما افزایش فالوور واقعی را به صورت خودکار انجام بدهد.

برخی از مزیت های ربات افزایش فالوور اینستاگرام به شرح زیر می باشد:

یافتن کاربرانی که به موضوع صفحه شما علاقمند هستند ،

انجام خودکار تمام فعالیت های لازم برای افزایش فالوور ،

داشتن بیشترین سرعت افزایش فالوور در بین روش های افزایش فالوور به صورت واقعی ،

مشخص بودن تعداد دقیق فالوور های اضافه شده .

 

 

 

در این مقاله روش های مختلف افزایش فالوور اینستاگرام بیان شد، سپس مقایسه ای بین این روش ها صورت گرفت. امیدواریم برای شما مفید واقع شده باشد.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

دیدگاه
نام
مقدار
وب سایت