درباره هیملگرام

برای ارتقاء وضعیت پیج های اینستاگرام در میان انبوه اپلیکیشن های موبایل و وبسایت های مختلف ایرانی و خارجی، جای خالی یک ربات اینستاگرام تحت ویندوز ایرانی و با زبان فارسی که با ثبات بالا فعالیت کرده و بتواند هزینه های کاربران را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد کاملا احساس می شد.

با این دیدگاه پروژه هیملگرام در اوایل تابستان 1395 توسط یک مهندس ایرانی کلید خورد. در ابتدا بررسی فنی ربات های ایرانی و خارجی موجود در بازار آغاز شد و با تحلیل آن ها تمام مشکلات و ضعف های این گونه ربات ها آشکار گردید. سپس پردازش ایده ها آغاز شد و با رسیدن به یک طرح اولیه نسبتا پایدار از نحوه فعالیت ربات، نرم افزار تحت ویندوز هیملگرام به شکل ابتدایی طراحی و کد نویسی شد.

پس از آن هیملگرام تحت آزمایش های گوناگون قرار گرفت و در فرایند پیشرفت آن از آزمون و خطاهای مختلف بهره گیری شد تا از نقاط ضعف کاسته و بر نقاط قوت آن افزوده شود.

در نهایت، هیملگرام در زمستان همان سال به حدی از پایداری و ثبات فنی رسید که امکان عرضه گسترده برای عموم میسر شد. در آن زمان وبسایت رسمی هیملگرام راه اندازی گردید و فروش گسترده اینترنتی با همکاری تعدادی از سایت های مرتبط آغاز شد.

هم اکنون شما عزیزان می توانید پیشرفته ترین ربات اینستاگرام ایرانی که تحت سیستم عامل قدرتمند و پر مخاطب ویندوز فعالیت می کند را از طریق وبسایت رسمی هیملگرام دریافت کنید.

سیاست کاری ما همواره بر اساس ارائه خدمات مطلوب با قیمت پایین بوده تا عموم کاربران توانایی استفاده از این خدمات را داشته باشند و بتوانند به واسطه هیملگرام درآمد نسبتا خوبی برای خود کسب کنند.

امید است که هیملگرام برای شما نیز مفید واقع شود و ما همواره بتوانیم خدماتی درخور اعتماد شما عزیزان ارائه دهیم.

لطفا گروه هیملگرام را از نقطه نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید.