سوالات متداول

سوالات متداول

ربات اینستاگرام هیملگرام:

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید لطفا با تلگرام پشتیبانی در ارتباط باشید

ربات اینستاگرام himmelgram کارش چیست ؟

نرم افزار ما یک ربات اینستاگرام برای افزایش واقعی تعداد فالوور هست. ربات اینستاگرام هیملگرام روی یک سری از هشتگ ها، موقعیت های جغرافیایی یا فالوورهای سایر پیج ها تنظیم می شود و برای شما از این لیست فالوور جمع می کند. روش کار به این صورت می باشد که ربات اینستاگرام هیملگرام با لایک کردن، ارسال کامنت و فالو کردن مخاطبین آنها را با صفحه شما آشنا می کند. تمام تنظیمات دست خودتان می باشد. و هر طور که دوست داشته باشید می توانید آن را برنامه ریزی و کنترل نمایید.

هیملگرام چگونه تعداد فالوورهای من را افزایش می دهد ؟

ربات اینستاگرام هیملگرام به صفحه کاربران تنظیم شده توسط شما (بر اساس هشتگ ها، موقعیت های جغرافیایی و کاربران هدف) رفته و برای آنها کامنت گذاری و لایک می کند. و همچنین کاربران جدیدی را فالو می کند. با این کار، کاربران جدید شروع به بازدید از صفحه شما کرده و فالوور های شما در طی چند روز فعالیت مداوم ربات اینستاگرام، به طرز چشم گیری افزایش خواهد یافت.

چرا لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن دیگران برای جذب فالوور جواب می دهد ؟

بهترین راه برای پیدا کردن فالوور های جدید، برقراری ارتباط با کاربران جدید است. ولی چه کسی وقت این کار را دارد؟ ربات اینستاگرام هیملگرام به صورت اتوماتیک و شبانه روزی این وظیفه را برای شما به عهده می گیرد و هر روز شما را با سیلی از کاربران جدید روبرو می کند.

آیا فالوور هایی که برنامه جمع می کند واقعی هستند ؟

بله ، صد در صد. بر خلاف سایت های فروش فالوور که فالوور های تقلبی (اکانت های از پیش ساخته شده و غیر فعال) به شما ارائه می دهند، ربات هیملگرام فالوور های ۱۰۰٪ واقعی و فعال برای شما جمع آوری می کند که این مسئله می تواند تاثیر مستقیم روی فروش محصولات شما بگذارد.

آیا استفاده از این ربات اینستاگرام موجب مسدود شدن پیج ما می‌شود ؟

به طور کلی خیر، اما با توجه به تغییرات اعمال شده در قوانین اینستاگرام و افزایش سخت گیری‌های این شبکه اجتماعی، احتمال مسدود شدن اکانت‌هایی که به هر طریقی اقدام به افزایش فالوور و لایک می‌کنند بیشتر شده است. واضح است که گروه هیملگرام هیچ‌گونه مسئولیتی درقبال مسدود شدن اکانت کاربران برعهده نخواهد داشت.

این ربات اینستاگرام بر روی چه سیستم هایی کار می کند ؟

ربات اینستاگرام هیملگرام بر روی کامپیوتر های شخصی از نوع ویندوز ( ۷ – ۸ – ۱۰ ) و همچنین سرور مجازی VPS (ویندوز سرور 2008 به بالا) قابل اجرا می باشد.

لطفا توجه داشته باشید هیملگرام روی گوشی موبایل اجرا نخواهد شد و فقط از طریق ارتباط با سرورمجازی که داخل فایل آموزش توضیح داده شده می توان به هیملگرام دسترسی داشت.

این ربات اینستاگرام را بر روی چند دستگاه می توانم اجرا کنم ؟

لایسنس های هیملگرام به صورت تک کاربره طراحی شده اند. هر لایسنس را در لحظه فقط روی ۱ دستگاه می توان اجرا کرد. اما به راحتی می توان هیملگرام را (با تمام تنظیمات و اکانت های موجود در آن) از دستگاهی به دستگاه دیگر انتقال داد.

به همین دلیل نیاز است که مراقبت ویژه ای از لایسنس و ربات هیملگرام خود داشته و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید.

آیا این ربات اینستاگرام به صورت 24 ساعته فعالیت می کند ؟

فعالیت هیملگرام تا زمانی که نرم افزار آن باز باشد برقرار است. در صورتی که سیستم خود را خاموش کنید یا نرم افزار را به طور کامل ببندید، فعالیت هیملگرام متوقف خواهد شد. برای فعالیت 24 ساعته و 7 روز هفته پیشنهاد می شود از سرور های مجازی ارزان قیمت استفاده کنید.

آیا این ربات ضمانت خاصی دارد ؟

خیر؛ هیملگرام تنها یک نرم افزار کمکی برای بهبود وضعیت پیج های اینستاگرام می باشد.

توجه کنید که تمام مسئولیت استفاده از هیملگرام بر عهده خود کاربر می باشد و گروه هیملگرام هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده کاربران از آن بر عهده نمی گیرد. 

آیا ممکن است این ربات از کار بیفتد ؟

جواب کلی این سوال مثبت است! هیملگرام هم مانند تمام خدمات اینترنتی ممکن است یک روز به هر علتی متوقف شود یا از کار بیفتد و قطعا گروه هیملگرام هیچ مسئولیتی در قبال تغییرات ناگهانی اینستاگرام نخواهد داشت؛ اما مسئله ای که اهمیت دارد این است که ما هیچ گاه از این مسئله احساس خرسندی و رضایت نخواهیم کرد زیرا هیچکس راضی به توقف فروش محصولش نیست! در نتیجه می توان اطمینان داشت که ما تمام تلاش خود را برای پایدار نگهداشتن هیملگرام خواهیم کرد و انشالله همانند سالیان گذشته، پرقدرت و با ثبات بالا به فعالیت ادامه خواهیم داد.

آیا امکان بازگشت وجه وجود دارد ؟

متاسفانه خیر! با وجود تست سه روزه رایگان، هیچ عذر و بهانه ای برای بازگشت وجه وجود ندارد.

کاربران می توانند قبل از پرداخت حتی یک ریال، تمام امکانات هیملگرام را تست و بررسی کرده و با آگاهی کامل از تمام نقاط قوت و ضعف اقدام به خرید کنند.

آیا دنبال کردن کانال اطلاع رسانی هیملگرام لازم است ؟

بله؛ هیملگرام یک سرویس آنلاین بوده که نیاز به اطلاع رسانی لحظه ای دارد. تمام کاربران می بایست کانال اطلاع رسانی هیملگرام را دنبال کرده تا همواره از اطلاعیه ها و اخبار لحظه ای مطلع باشند.

آیا مطالعه فایل آموزشی لازم است ؟

بله؛ تمام کاربران می بایست قبل از استفاده، تمام مطالب فایل آموزشی را به طور کامل و دقیق مطالعه کنند.